Подарок: Dronair ($10 во знак DAIR)<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">1</span> минут чтения</span>

Подарок: Dronair ($10 во знак DAIR)1 минут чтения

AliExpress RU&CIS

Dronair - предлог, што создава беспилотни летала со вештачка интелигенција, да ја испорача стоката, а на кој било производ од целиот свет, брзо, лесно и економично ефикасно.

  1. Следете го линкот: https://airdropics.com/Dronair
  2. Почнам со читање на официјалниот профил Твитер.
  3. Место како и да се направи retweet со овие хаштагови: ##dronairproject dronair #airdrop #merrychristmas.
  4. Да се ​​претплатите на Блог средни и туп пост.
  5. Приклучи се на групата телеграма.
  6. Следете канал телеграма.
  7. притиснете → почеток и да се пополни во форма, вашиот социјален податоци.
  • Ќе добиете → $10 во Жетони во.
Ако ви се допадна оваа содржина, тогаш ве молиме споделете со вашите пријатели на социјалните мрежи, можеби ќе им се допадне! фала:-)