Solia na Fiat ilavo, me vakatorocaketaka na cakacaka

Cau. Derevo s dollarami
Дерево с долларами
  • Qiwi:
    +7-928-535-42-93
    Номер карты 4693-9575-5364-2963
  • Yandex-Money: 410017010308354
  • Koya e Saumi: P1007360461
  • PayPal: thesaviormankind@gmail.com
  • ePayments: Номер кошелька 001-246385
  • WebMoney:
    TMR R400647600900
    WMZ Z179998402059
    VME E573712319610
    WMP P766903412423
  • Advanced Cash:
    RUB 7695 5111 7368
    Usd 0647 8232 6792
    Eur 8961 4672 8248
  • Vakavinakataki Ni iLavo:
    Usd U20845499
    Eur E19343782
    GOLD G20220290
  • NETELLER:
    Usd thesaviormankind@gmail.com
    EURO isterkula@gmail.com
    Номер карты USD 5415-9200-2982-2829
  • Nix Money:
    Usd U29986173438117
    Euro E28207835438113
    Bitcoin B73811383308084
    Waqaniko L29218659432930
    Peercoin P59309326585432
    Dogecoin D59309015373432

Donate криптовалютами, me vakatorocaketaka na cakacaka

Kriptovalyuty
Криптовалюты
  1. Bitcoin (Btc): 1LFKT4dLhQX8vSzzdSsEuJ9ociqHnNksTv
  2. Bitcoin Cash (BCH): qzng695ysf6x7r4uw5xgcgmenvrcrxrm9qukh0emaa
  3. Bitcoin SV (BSV): qzng695ysf6x7r4uw5xgcgmenvrcrxrm9qukh0emaa
  4. Bitcoin Diamond (BCD): 1GabBQP5GPNHas8MFSU34Tx7Va7zgZEnhc
  5. Bitcoin Gold (BTG): GLZ3wBwXKshio47sky1QeYwbs9YBLwit4k
  6. Bitcoin Plus (XBC): B8LKyJrTdEtuaNPHSTZidj3dUQ6YHSuJGw
  7. BitcoinZ (BTCZ): t1TfdWTKVjZVLARBQ4bZxgUYr7GgXw4GHcR
  8. Ethereum (Ici): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  9. Ethereum Classic (ETC): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  10. Uataletale (Xrp): rwHMNVN3cGfXk6S48TTK3dP9NCBnn78ukX
  11. TRON (TRX): TWUVxewkJSjxnnHxtGM6RM8cpqVRL36vff
  12. BitTorrent (BTT): TWUVxewkJSjxnnHxtGM6RM8cpqVRL36vff
  13. EOS (EOS): kriptospirit
  14. NEO (NEO): AN1UYD26T8MoUQnxivixxvRRKFP152FeZh
  15. Gas (GAS): AN1UYD26T8MoUQnxivixxvRRKFP152FeZh
  16. NEM (XEM): NBAO2TVPJLGZIHA3D3IJJ554A2UX5XZWZJYQHIQP
  17. Nase 34 Nas (NANO): nano_3fzhk5fr3wioawy9pzmnrdzyq93qt9yfhmr9achw4c4unfz7jn6ys1gu7g6u
  18. NEXO (NEXO): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  19. Waves (WAVES): 3PLDL7KCYQRk6hd85nJnRBnveEnM7Q9MeSL
  20. VeChain (VET): 0xed0480be4bfe9a95df74b7a7403440ae4fb86eda
  21. VeThor Token (VTHO): 0xed0480be4bfe9a95df74b7a7403440ae4fb86eda
  22. Tezos (XTZ): tz1RU1nHYDyS8yiqmUmYohktxFv5pGGi1Dd3
  23. Waqaniko (LTC): LYEFwQnn7P1CiqvRCMdL7pHRQSMZfhtMjE
  24. Decred (DCR): DsonEhwM7gRWyrNF54ysEdLf469b3Bpi2jc
  25. Veidqasetaki (DASH): XnMiEXLZ43SZKuDcVQLgepBC9zhSyVCMJc
  26. Isoro (ZEC): t1gxxcRiXTT51u2Yi7mNdpGRDR37MkKBjHA
  27. Monero (XMR): 49vGtsDokz3Gy8psw4qWxT4MFhTzomYLkPzgQsxj6HZH2oxWucJvvxNSHBsesfvby1JgAkbbNmj83GvveLTQ1ARgG3ko61o
  28. Cardano (ADA): addr1q9ywua4gksu6hgawtt7rhvs9pelgm4j8s8dphxf5gc5c4p9zmkqhgv0d6a2qqva6n2lz0f5ntzsdqtz978naztphu8vqqrwccl
  29. Veisomunimuni (XLM): GCJ2W644OIS6753AILORHIY4M7X3EUCYCEVGKW6CCFNGFHF5LI47D3CU
  30. Ivakatakilakila ni vakarorogo taumada (Bat): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  31. Vakabauta Vakalotu (ONT): AZdRGokFL3NwDjCnsu8NWbkSZjSJjW7qh9
  32. Ontology Gas (ONG): AZdRGokFL3NwDjCnsu8NWbkSZjSJjW7qh9
  33. Lisk (LSK): 5576580124185934545L
  34. Ravencoin (RVN): RSm11AajnWSuZGEekZc7QGQr1CCx7Pnh4A
  35. WAX (WAXP): we3b4.wam
  36. Civic (CVC): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  37. ICON (ICX): hx025672a64684a012795ca3d3031a0f97a7918df2
  38. OMG Network (OMG): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  39. Titumu (QTUM): QRVGRUkbfXWZ5wUmknDpLHaNvs58jJnJPk
  40. Dogecoin (DOGE): DMSiUtt17Nxnt2FEGiYNNiEiEXUqZ8g5Yb
  41. Zilliqa (ZIL): zil1nlqhdmmjgrlrqus8khh39wm85nxk56jecc89cy
  42. Holo (HOT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  43. Maker (MKR): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  44. Mixin (XIN): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  45. IOST (IOST): Address – binanceiost | Memo – 104600912
  46. IOTA (MIOTA): iota1qpxlzcy2fvh836jqnwwuz4p5dpxcvua5swea2m279r4kvjpccs6eu9vpjlq
  47. IoTeX (IOTX): io1ahmhwq0jt8my5gq5fhzwjtma5aae4x5gzfjyyv
  48. MOAC (MOAC): 0x4c7b25951b9952b928c7557ad6c5822b05fe182b
  49. Komodo (KMD): RFtev4iuVMio6JMJE1KiunnkRu5TGm1LRL
  50. DigiByte (DGB): DD8owjA3ub9k2VE8ZAMVnLiFunjtMgcaKk
  51. saumeni (STEEM): Deposit Addressdeepcrypto8 | MEMO – 104184756
  52. 0X (ZRX): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  53. Augur (REP): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  54. Aragon (ANT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  55. Tawamudu (AE): ak_pmKfGJaGHxV7ik1F5Hnwc4SVA98LtYMV3p2UPX23E4y93nRFw
  56. Aurora (AOA): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  57. Ark (ARK): ARm948WtxtRR8isMFLCEwW8d9b7CagrYEj
  58. Aion (AION): 0xa075c2706fb58d986550d72b55749478bb4da8c6e1670cf2be554f7d26263250
  59. Aelf (ELF): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  60. Apollo Currency (APL): APL-UCPL-KVJ7-3APZ-2URDR
  61. Stratis (STRAX): SeYvKE2BqD6CEsFSW4e1FpM8svRqj6xzru
  62. Status (SNT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  63. Syscoin (SYS): sys1qqfvpw3gmv82dwuktymxu2q9c6qcvgzzudgqvwn
  64. Siacoin (SC): 991f24f61952c1c3a3f0270dfd3734a77fa054efd2ef329ec958c0be92841c7e3a4fc2bc74e2
  65. Golem (GLM): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  66. SONM (SNM): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  67. SALT (SALT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  68. Binance Coin (BNB): bnb1c2p5v3749y8xlhmq0cedh4vduug2x6g9959rd7
  69. Huobi Token (HT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  70. Huobi Pool Token (HPT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  71. KuCoin Token (KCS): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  72. ABCC Token (AT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  73. LATOKEN (LA): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  74. DigiFinexToken (DFT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  75. Bibox Token (BIX): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  76. BitShares (BTS): kriptonec7
  77. Idema (USDT)KODINEITA-20: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  78. Idema (USDT) TRC-20: TWUVxewkJSjxnnHxtGM6RM8cpqVRL36vff
  79. Binance USD (BUSD): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  80. TrueUSD (TUSD): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  81. USDCoin (USDC): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  82. Gemini Dollar (GUSD): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  83. Pax Dollar (PAX): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  84. Dai (DAI): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  85. StableUSD: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  86. TomoChain (TOMO): 0xfd796d9be132ebb9999c18c6d5bc623a79847d57
  87. QuarkChain (QKC): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  88. Chainlink (LINK): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  89. Callisto (CLO): 0x0AF70d77EA29B360D9E6707B5C946F4775efe551
  90. Odyssey (OCN): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  91. Vakaraitaki Ga (XVG): DA7dZdtr92G4M3KVY6wkbNLU92JFRBqxjm
  92. Azbit (AZ): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  93. PIVX (PIVX): DCH3WubEM9YJd24j44q3sqCPAzeBcE2QXj
  94. Factom (FCT): FA33n7615qEWYefhYbDdhGALTqF1PGGnu879QcBZbdfVefWEESQW
  95. Theta Network (THETA): 0x7A80bb1f51E774BdFFA1F7B15Ca5A4eA84a96386
  96. Theta Fuel (TFUEL): 0x7A80bb1f51E774BdFFA1F7B15Ca5A4eA84a96386
  97. Populous (PPT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  98. Crypto.com Coin (CRO): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  99. Decentraland (MANA): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  100. Revain (REV): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  101. Elastos (ELA): EXvzuXAjqJVEqKzcEBH9DFa4ZgQkdLBSr8
  102. Pundi X (PUNDIX): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  103. TenX (PAY): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  104. StormX (STMX): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  105. Storj (STORJ): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  106. Enjin Coin (ENJ): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  107. ThoreCoin (THR): 3PPMM61axgK1oLw7DqXm44RG3ipEN7TScan
  108. BlackCoin (BLK): B6yfwfmconrfK5i8SSGq5pQwaCPiMJvAv1
  109. Peercoin (PPC): PPnbMvSEvvXsyBYtkeHhFfrScMSjTw8RSn
  110. ReddCoin (RDD): Rn1ZSdtPEKueDRWdkevYgkib7HvmPUGHpz
  111. Electroneum (ETN): etnk4cxU1tQakPxRiP4YTTdcB8agGp3SZ3hpViaMDPxy4BJK1pBGf69N9V2azqRMxrE6ieS5Py13ffz6Wq3pqwdX2kabmHDKv4
  112. Phoneum (PHT): TSpJ5FmRQ3zn3UHeMyK2rWxv5xxddHqeaq
  113. MB8 Coin (MB8): MAnCxL4wVqRUFAZPTGVzK11VtDT3aqk8YJ
  114. QASH (QASH): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  115. Loopring (LRC): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  116. Dent (DENT): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  117. Dentacoin (DCN): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  118. Horizen (ZEN): zndquGEureUF4WzMeoDSjEpaj1M7L45bSga
  119. Polymath (POLY): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  120. PumaPay (PMA): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  121. Bounty0x (BNTY): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  122. Gifto (GTO)BEP2: bnb1c2p5v3749y8xlhmq0cedh4vduug2x6g9959rd7
  123. Gifto (GTO) KODINEITA-20: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  124. Cred (LBA): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  125. Fetch.ai (FET): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  126. Verasity (VRA): 0x1c630d19663F713EE19F71De41c48af9CDF0232f
  127. WPP Token (WPP): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  128. Fox Trading Token (FOXT): 0x8c502d4507b2195bFc67C5c7912F1215E4d37EBb
  129. IQeon (IQN): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  130. Refereum (RFR): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  131. Kai-Presearch (PRE): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  132. Atomic Wallet Coin (AWC): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  133. Arcona (ARCONA): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  134. 4thpillar technologies (FOUR): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  135. FREE Coin (FREE)KODINEITA-20: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  136. Iagon (IAG): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  137. Ubex (UBEX): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
Kevaka o taleitaka na lewena oqo, oti mo qai wasea vei ira na nomu itokani ena gacagaca ni veitaratara ni veimaliwai, de ra na vinakata beka.! Vinaka:-)