Te whakaputa moni moni, mo te whanaketanga kaupapa

Donate. Derevo s dollarami
Дерево с долларами
  • Qiwi:
    +7-928-535-42-93
    Номер карты – 4693-9575-5364-2963
  • Yandex-Money: 410017010308354
  • PAYEER: P1007360461
  • PayPal: thesaviormankind@gmail.com
  • ePayments: Номер кошелька – 001-246385
  • WebMoney:
    WMR – R400647600900
    WMZ – Z179998402059
    WME - E573712319610
    WMP - P766903412423
  • Advanced Cash:
    RUB – 7695 5111 7368
    USD – 0647 8232 6792
    EUR – 8961 4672 8248
  • Perfect Money:
    USD – U20845499
    EUR – E19343782
    GOLD – G20220290
  • NETELLER:
    USD – thesaviormankind@gmail.com
    EURO – isterkula@gmail.com
    Номер карты USD – 5415-9200-2982-2829
  • Nix Money:
    USD – U29986173438117
    Euro – E28207835438113
    Bitcoin – B73811383308084
    Litecoin – L29218659432930
    Peercoin – P59309326585432
    Dogecoin – D59309015373432

Donate криптовалютами, mo te whanaketanga kaupapa

Kriptovalyuty
Криптовалюты
  1. Bitcoin: 1LFKT4dLhQX8vSzzdSsEuJ9ociqHnNksTv
  2. Bitcoin Cash: qzng695ysf6x7r4uw5xgcgmenvrcrxrm9qukh0emaa
  3. Bitcoin SV: qzng695ysf6x7r4uw5xgcgmenvrcrxrm9qukh0emaa
  4. Bitcoin Diamond: 1GabBQP5GPNHas8MFSU34Tx7Va7zgZEnhc
  5. Bitcoin Gold: GLZ3wBwXKshio47sky1QeYwbs9YBLwit4k
  6. Bitcoin Private: b1QaKNDh779gFHLESeTJpShRFxwgc4oBNPU
  7. Bitcoin Atom: bca1qvpudtvrnhadgm8c6hty8sj59f357xeg5h5x94e
  8. BitcoinZ: t1TfdWTKVjZVLARBQ4bZxgUYr7GgXw4GHcR
  9. Bitcoin Plus: BFVAHiViXf34ZGyWULX2pgGGs7SJrppV3w
  10. Bitcoin Token: 0xA1918064FBaee988DB3f634B34F94cA89eFa3a10
  11. Bithereum: B5z8m5YDKzAyg5PhfjGHw1jMjyCx8RjW1a
  12. Ethereum: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  13. Ethereum Classic: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  14. Ripple: rwHMNVN3cGfXk6S48TTK3dP9NCBnn78ukX
  15. TRON: TWUVxewkJSjxnnHxtGM6RM8cpqVRL36vff
  16. BitTorrent: TWUVxewkJSjxnnHxtGM6RM8cpqVRL36vff
  17. EOS: kriptospirit
  18. NEO: AN1UYD26T8MoUQnxivixxvRRKFP152FeZh
  19. Gas: AN1UYD26T8MoUQnxivixxvRRKFP152FeZh
  20. NEM: NBAO2TVPJLGZIHA3D3IJJ554A2UX5XZWZJYQHIQP
  21. Nano:nano_1xao4b1xa19db7yzkgj1mya5187y55j6a8cozrx4q5mnaatipeu5xtg6mydt
  22. Nexo: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  23. Waves: 3PLDL7KCYQRk6hd85nJnRBnveEnM7Q9MeSL
  24. VeChain: 0xed0480be4bfe9a95df74b7a7403440ae4fb86eda
  25. VeThor Token: 0xed0480be4bfe9a95df74b7a7403440ae4fb86eda
  26. Tezos: tz1RU1nHYDyS8yiqmUmYohktxFv5pGGi1Dd3
  27. Litecoin: LYEFwQnn7P1CiqvRCMdL7pHRQSMZfhtMjE
  28. Decred: DsonEhwM7gRWyrNF54ysEdLf469b3Bpi2jc
  29. Dash: XnMiEXLZ43SZKuDcVQLgepBC9zhSyVCMJc
  30. Zcash: t1gxxcRiXTT51u2Yi7mNdpGRDR37MkKBjHA
  31. Monero:44zPD6v9CDvgxoedeCmQmVJubZ64DumxBdDgoPmTxs3V4bEocR9Q1Qy2bMzrXvpu8fAJqPomQKM7d2np8EZiqxPKSsi3Gaj
  32. Cardano:DdzFFzCqrht6otWV4T4Sy8JxsHBxn8SUkezFNXnbwzwgx6ALpEGZwMrSiYyecc52hhtPnn8yTPDYkKzxmo6SPmyru4upi83XFZtsioCN
  33. Stellar: GCJ2W644OIS6753AILORHIY4M7X3EUCYCEVGKW6CCFNGFHF5LI47D3CU
  34. Basic Attention Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  35. Ontology: AZdRGokFL3NwDjCnsu8NWbkSZjSJjW7qh9
  36. Ontology Gas: AZdRGokFL3NwDjCnsu8NWbkSZjSJjW7qh9
  37. Lisk: 5576580124185934545L
  38. Ravencoin: RSm11AajnWSuZGEekZc7QGQr1CCx7Pnh4A
  39. Maximine Coin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  40. WAX: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  41. Civic: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  42. ICON: hx9966ee4fe915b99b10bd3b086a0cbd9e84c78ed8
  43. Zilliqa: zil1nlqhdmmjgrlrqus8khh39wm85nxk56jecc89cy
  44. OmiseGO: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  45. Qtum: QRVGRUkbfXWZ5wUmknDpLHaNvs58jJnJPk
  46. Dogecoin: DMSiUtt17Nxnt2FEGiYNNiEiEXUqZ8g5Yb
  47. Bytecoin:24W5n33xYK4f4tRiUL5RD3WzEyjStRLqzQ1mW2rYUpy7dHK9Lh4eTsTfNCezqRpKfLJf5dmANoy6uA2bGtZ3uT5fJJCZvBW
  48. Holo: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  49. Maker: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  50. Mixin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  51. IOST: Address – hyperpayhot | Memoiost446500587
  52. IOTA:IDSANHJWOXJITWLPCNFB9WYPDJ9HRWWWPUKFQRPVTLA9TBEZSGXYOCDOFTPERP9QG9QIZMVLZNWENROUCGJPGGFWEC
  53. IoTeX: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  54. MOAC: 0x4c7b25951b9952b928c7557ad6c5822b05fe182b
  55. Komodo: RFtev4iuVMio6JMJE1KiunnkRu5TGm1LRL
  56. DigiByte: DD8owjA3ub9k2VE8ZAMVnLiFunjtMgcaKk
  57. Steem: Deposit Addressdeepcrypto8 | MEMO – 104184756
  58. Steem Account: @airdropics
  59. 0x: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  60. Augur: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  61. Aragon: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  62. Aeternity: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  63. Aurora: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  64. Ark: ARm948WtxtRR8isMFLCEwW8d9b7CagrYEj
  65. Aion: 0x4Ae3131352Bda0e822c13F7fB0d2Fe020D20919C
  66. Aelf: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  67. Apollo Currency: APL-UCPL-KVJ7-3APZ-2URDR
  68. Stratis: SZHpQRSAJdm7BiGe2Bb2Wab6dpegiTYdKz
  69. Status: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  70. Syscoin: SiV7FYMAiVmYWNRVTSJ5btSeWsdcZfXY4g
  71. Siacoin:099556f654f48eb9fab5c2a1b53ebf6e48f81daf6604b6297acd061d01cd5b6358341ef9b4aa
  72. Golem: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  73. SONM: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  74. SALT: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  75. Binance Coin: bnb1c2p5v3749y8xlhmq0cedh4vduug2x6g9959rd7
  76. Huobi Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  77. Huobi Pool Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  78. KuCoin Shares: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  79. ABCC Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  80. Cobinhood: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  81. COSS: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  82. LATOKEN: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  83. BitMax Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  84. DigiFinexToken: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  85. Blue Whale eXchange: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  86. MetaMorph: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  87. Bibox Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  88. BitShares: kriptonec7
  89. DEEX: kriptonec7
  90. KuBitX: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  91. Tether: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  92. Tether TRC-20: TWUVxewkJSjxnnHxtGM6RM8cpqVRL36vff
  93. TrueUSD: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  94. USD Coin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  95. Gemini: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  96. StableUSD: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  97. Paxos Standard Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  98. Dai: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  99. Kyber Network: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  100. Loom Network: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  101. Power Ledger: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  102. Wanchain: 0xffaf0f24ad815a4d505583253e6f6320a0428fa1
  103. Waltonchain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  104. Dragonchain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  105. GoChain: 0x7e5b418fff1969133a3c668aAdDF2A7bA156d770
  106. TomoChain: 0xEef35Dc5De49904543B4264626ff2112FEfe9414
  107. QuarkChain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  108. VestChain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  109. GXChain: Addresshyperpaytech001 | MEMO – 3164777362
  110. WaykiChain: Wi26Usb6PXixrNLh5n7J9ZSbyoCf1kg91g
  111. NULS: Nse3ijHNhf6GMSxr51aPzBkjk3ihNUhG
  112. Nebulas: n1apHWjt4Ua9ngnhjFbGeTiAqwhpWEjZfqy
  113. CyberMiles: 0x210661bf9474ef76b97cabe0d741594968ad47ce
  114. Chainlink: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  115. Callisto: 0x0AF70d77EA29B360D9E6707B5C946F4775efe551
  116. Odyssey: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  117. Verge: DA7dZdtr92G4M3KVY6wkbNLU92JFRBqxjm
  118. Qubitica: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  119. Metaverse ETP: MC5zBbiNXrNERtV758U6RQx1BizV77LXB3
  120. NKN: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  121. Azbit: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  122. HyperCash: HsHw9ZHnNrgU33Tagrq72VNSe3a7PXKSzX1
  123. PIVX: DKLbJH663JQbL9tcQ3xX3UxXQAJm5kA6SB
  124. Factom: FA33n7615qEWYefhYbDdhGALTqF1PGGnu879QcBZbdfVefWEESQW
  125. Bytom: bm1qtshqvv9nu8x98kw85e6ke46dcn8l34na4hnhyv
  126. GRAM: 0x499f07c6b51030f64002120e7f6363f98a4ae4c5
  127. THETA: 0x7A80bb1f51E774BdFFA1F7B15Ca5A4eA84a96386
  128. Theta Fuel: 0x7A80bb1f51E774BdFFA1F7B15Ca5A4eA84a96386
  129. Populous: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  130. Crypto.com: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  131. Monaco: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  132. Decentraland: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  133. Cryptonex: GHrkX4e8mtuSbh8nj6SVMzv8b2AiSUEMFF
  134. MaidSafeCoin: 12TM1Ar8r29qkj6hPxcsmL34aXpibwqkx8
  135. Revain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  136. ABBC Coin: AY5mMfjGvSgMzC2pB2s4FQqgHi4cm8UPW7
  137. Hyper Pay: QjuFYyNLJ3sjYeAaVAE9pgs5JCJuPszkWe
  138. Elastos: EXvzuXAjqJVEqKzcEBH9DFa4ZgQkdLBSr8
  139. Pundi X: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  140. TenX: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  141. Storm: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  142. Storj: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  143. Enjin Coin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  144. ThoreCoin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  145. Zcoin: aBXnvXuxsx4qJC6gNvk9VizYHaJG6bfs4s
  146. BlackCoin: B5JNg5T5p4K6Y7QxkhM8gNzgxMPsartmRE
  147. Peercoin: PPnbMvSEvvXsyBYtkeHhFfrScMSjTw8RSn
  148. ReddCoin: RehPwms51emxb1VPrBJ8BfSqaEH3xz4nH9
  149. Bitcore: btx1q0p2em692plq5429kjncrak8kzrqxn794lpc3gj
  150. Electroneum:etnk4cxU1tQakPxRiP4YTTdcB8agGp3SZ3hpViaMDPxy4BJK1pBGf69N9V2azqRMxrE6ieS5Py13ffz6Wq3pqwdX2kabmHDKv4
  151. MIB Coin: 0x914df30510fc7789a7d2808c0ee4add963df76c1
  152. Phoneum: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  153. FunFair: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  154. ARAW: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  155. ARBITRAGE: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  156. QASH: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  157. Lambda: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  158. Loopring: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  159. Dent: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  160. Dentacoin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  161. Horizen: znXMuibp2bnKDLF9YpDh5PbcBMETXZttWnd
  162. Polymath: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  163. PCHAIN: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  164. Veritaseum: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  165. Kin: GCJ2W644OIS6753AILORHIY4M7X3EUCYCEVGKW6CCFNGFHF5LI47D3CU
  166. PumaPay: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  167. Consentium: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  168. Electra: ENThj3SWwBk8YtgV8pW2N9u6r2DVsejk3i
  169. Pouwhakaora: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  170. Grin: https://grin.hotbit.io/143038
  171. Beam:1dc898a027ae8ab9ddc851fcc974d446091b6a35757111769cf6d1a4d64176f320c
  172. Ethos: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  173. Gifto: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  174. Cred: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  175. Distributed Credit Chain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  176. Fetch: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  177. Viuly: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  178. BitTube: bi1bK1HuPtzSSJVyaJ2gLyPuP2U4v2wLE7FKm7C8X1W4ViJ8geZULfMACfsQvGDpc6Cox8USxwdQgGTyWYV6WRjZCfxgfBkMb4j4bMKDpkM9y
  179. Verasity (VRA): 0x1c630d19663F713EE19F71De41c48af9CDF0232f
  180. Verasity (VRAB): bnb1c2ys72kcszwz6cj0k9u2mlr9vd0zcfgs4hgnak | MEMO19009577330723
  181. WPP ENERGY: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  182. Fox Trading: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  183. Dropil: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  184. Nucleus Vision: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  185. Robotina: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  186. IQeon: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  187. Paymon: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  188. Refereum: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  189. Bittwatt: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  190. Moss Coin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  191. Social Activity Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  192. Restart Energy MWAT: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  193. Presearch: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  194. Sp8de: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  195. Atomic Wallet Coin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  196. 4NEW: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  197. Arcona: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  198. Airpod: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  199. Aitheon: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  200. Atlantis Blue: GCJ2W644OIS6753AILORHIY4M7X3EUCYCEVGKW6CCFNGFHF5LI47D3CU
  201. 4th Pillar: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  202. Alt Estate token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  203. Bitcoinus: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  204. Brickblock: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  205. Bubbletone: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  206. COPYTRACK: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  207. Elysian: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  208. Mallcoin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  209. Humanscape: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  210. Iagon: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  211. Jury Online Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  212. Kora Network Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  213. KWHCoin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  214. Knowledge: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  215. IDAP: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  216. iShook: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  217. MonsterBit: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  218. PARKGENE: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  219. Pecunio: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  220. Sapien: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  221. Signals Network: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  222. Skychain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  223. AirWire: CV5RfnejDoj58YMttbkzr5VG8Td33K58zb
  224. TE-FOOD: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  225. Block-Chain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  226. Ubex: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  227. Utrum: RFtev4iuVMio6JMJE1KiunnkRu5TGm1LRL
  228. Verity: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  229. DAEX: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  230. XMax: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  231. W12: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  232. MyCryptoBank: kriptospirit
  233. Gym Rewards: kriptospirit
  234. Crypto-Police: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  235. Storiqa: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  236. Rewards Token: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  237. Sparkster: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  238. Unifox: 0xbfc4523b3fdd125e17877a150f34b940e36b15f8
  239. DACC: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  240. AVINOC:0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  241. Miracle Tele: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  242. MB8 Coin: MAnCxL4wVqRUFAZPTGVzK11VtDT3aqk8YJ
  243. SmartGold: Yobiqqge6xbt6s2664bojRw7pqxkegSHwFCaPE1cwgUMKsmPcB
  244. EtherInc: 0xe90a19c02a3522f237d2b915a50e9e9cfd5cfedd
  245. StockChain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  246. SIRIN LABS: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  247. Nework: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  248. MESG: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  249. Cloudbric: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  250. Docademic (MTC): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  251. Knoxstertoken: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80:
  252. Skrumble Network: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  253. MediBit: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  254. Gladius:0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  255. Caspian: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  256. BrahmaOS: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  257. GoPower: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  258. InsurChain: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  259. Shivom (OMX): 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  260. XcelToken Plus: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  261. Mobilink: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  262. Credits: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  263. Open Platform: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  264. Cosmo Coin: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  265. Typerium: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  266. Aditus: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  267. Silent Notary: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  268. AI Doctor: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  269. Crowdvilla Ownership: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  270. Olive: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
  271. Bobs Repair: 0xF064F83631f0B06109303eF23528DfE46755EB80
Mena he pai ki a koe tenei korero, tena koa tohaina ki o hoa i runga i nga whatunga hapori, akene ka pai ratou! whakawhetai:-)