Minierat e Arta - një lojë ekonomike me tërheqjen e parave<span class="wtr-time-wrap after-title"><span class="wtr-time-number">6</span> minuta lexim</span>

Minierat e Arta - një lojë ekonomike me tërheqjen e parave6 minuta lexim

AliExpress RU&CIS

miq Përshëndetje! Sot ne flasim për një lojë të madhe online të quajtur Mines Golden, ku ju nuk mund vetëm të luajë, por edhe për të marrë një burim shtesë të të ardhurave, shoqërimin biznesin me kënaqësi.

Mines Golden - lojë Ekonomik internet, e cila ju fton për të investuar në gnomes dhe të ketë një të ardhura të qëndrueshme, me investime minimale.

Përparësitë kryesore të lojës

Pjesa kryesore e lojës është ndërtuar rreth gnomes, Punëtorët edakii në minierë, që ju duhet të punësojë, se ata punojnë për ju dhe mineraleve të nxjerra.

ka 5 llojet e gnomes, se minave:

 1. kid - kostot e GNOME 200 ar, prodhon 7 ore në orë.
 2. student - kostoja e një gnome 2 000 ar, prodhon 70 ore në orë.
 3. i veçantë - kostoja e një gnome 10 000 ar, prodhon 370 ore në orë.
 4. kalitur - kostoja e një gnome 50 000 ar, prodhon 1920 ore në orë.
 5. Profi - kostoja e një gnome 200 000 ar, prodhon 9650 ore në orë.
5 llojet e gnomes lojë online Artë Minierave
5 llojet e gnomes lojë online Artë Minierave
 • Fillimisht, ju keni nevojë për të blerë ar për të holla të vërtetë, kështu që ju mund të bleni për gnomes ar, kështu që ju të investojë në lojë, që do të gjenerojë të ardhura pasive.
 • rimbushje Ajo kryhet në mënyra të ndryshme: kartë krediti, parasë elektronike, cryptocurrency ose telefon celular.
 • Çdo xhuxh prodhon një sasi të caktuar të mineralit → 24/7.
 • 100 ore - 1 ar.
 • All ore nxjerrë, në çdo kohë, ju mund të lëvizin → përbërje.
 • Ju duhet për të procesit të minuar ore në → ar.
 • 100 ari - 1 rubël.
 • 30% ar shkon tërheqjen, dhe 70% pazar Dwarfs.

Për të tërhequr para nga lojrat, Ne kemi nevojë për monedha të veçanta Pikët Cash, përllogaritur, për referime ftuar apo rimbushje,
dhe kështu të njëjtën gjë për pripejd të çdo anëtari të lojës, 10% restocking tarifë është e ndarë në Pikët Cash, midis të gjithë pjesëmarrësve, që ishin aktive gjatë 24-x orë.

Paratë mund të rrjedhin për sisteme të tilla të pagesave, si:

 • Yandex Paratë - të paktën 5000 ar (50 rubla), Komisioni - 2%.
 • Qiwi - të paktën 10500  ar (105 rubla), Komisioni - 4%.
 • PAYEER - të paktën 5000 ar (50 rubla), Komisioni - 0,95%.

Regjistrohu në lojë

 1. Ndiqni këtë lidhje: https://airdropics.com/Golden-Mines
 2. shtypi → regjistrim.
Regjistrimi fillon lojë në internet Golden Minierat
Regjistrimi fillon lojë në internet Golden Minierat

3. Shkruani email tuaj.
4. Shëno → Unë nuk jam një robot.
5. shtypi → vazhdoj.

Regjistrimi në lojë online Golden Minierave
Regjistrimi në lojë online Golden Minierave

6. Shkruani → tuaj qok.
7. Të dalë me një fjalëkalim të sigurt.
8. Shkruani fjalëkalimin përsëri.
9. Pajtohem me rregullat.
10. shtypi → vazhdoj.

Vazhdimi i regjistrimit në lojë online Golden Minierave
Vazhdimi i regjistrimit në lojë online Golden Minierave

Përmbledhje e llogarisë tuaj personale

 1. strofkë mercenarëve - këtu ju mund të punësojë dwarfs për ar, në mënyrë që ata minuar ore.
Lair e mercenarë në lojë online Golden Minierave
Lair e mercenarë në lojë online Golden Minierave

2. minierash - këtu ju do të keni të gjitha gnomes tuaj minuara ore, prandaj kanë nevojë për të transportuar ore në depo.

Loja Miniera internet Golden Mines
Loja Miniera internet Golden Mines

3. përpunimi ore - këtu ju duhet të jenë të përpunuara ore ar.

Ore përpunuar në lojë online Golden Minierave
Ore përpunuar në lojë online Golden Minierave

4. exchanger - në këtë seksion, ju mund të shkëmbejnë për ari ekranit, të Gold Shopping, Duke përdorur këtë metodë, ju merrni +20% Gold Shopping.

Exchanger në lojë online Golden Minierave
Exchanger në lojë online Golden Minierave

5. referimi Konkurrenca - këtu ju mund të merrni një çmim, në sajë të referime tuaj, të cilët i regjistruar pas fillimit në garë.

çdo herë, kur referime tuaj do të depozitojë fonde, ju do të merrni argumentet, Sa më shumë argumentet që ju merrni, mirë, mënyrë që ata të rrisin mundësinë për të fituar.

referime Konkurrenca lojë online Golden Miniera
referime Konkurrenca lojë online Golden Miniera

6. shpërndarja e referime - Përdoruesit të cilët kanë regjistruar në lojë, pa u ftuar, i quajtur referime falas, dhe se këto referime, Nuk ulur boshe, çdo disa orë, Krijuesit e lojës, Ne vendosëm për shpërndarjen e tyre, në mesin e përdoruesve, që Mbushur deri ekuilibër, dhe të shënuar më shumë pikë gjatë kësaj kohe, ku tre nga përdoruesit, get:

 1. 100 referime.
 2. 50 referime.
 3. 20 referime.

Për të marrë pikë, Bilanci kundërsulm vetëm, kur të gjithë referime do të shpërndahen për fituesit, i cili fitoi dorën e fundit.

Ndërsa të gjitha referime nuk janë shpërndarë, Ju nuk do të merrni pikë, kur rimbushje.
Shpërndarja e referime për lojë online Artë Minierave
Shpërndarja e referime për lojë online Artë Minierave

7. Programi Affiliate - kjo është lidhja juaj referimi, për miqtë e ftuar.

Programi Affiliate në lojë online Golden Minierave
Programi Affiliate në lojë online Golden Minierave

8. bonus përditshme - çdo 24 ora, rastësisht, ju do të merrni nga 10-100 ari në llogarinë për blerjet, absolutisht falas.

bonus Daily lojë online Golden Miniera
bonus Daily lojë online Golden Miniera

9. depozitë - Këtu ju mund të rimbushni ekuilibrin tuaj me çdo shumë, duke përdorur mënyra të ndryshme të rimbushje.

Mbushur deri Bilanci lojë në internet Golden Minierat
Mbushur deri Bilanci lojë në internet Golden Minierat

10. pagesa Order - në këtë seksion, ju mund të tërhiqni paratë tuaja në purses elektronike, si: Yandex, QIWI и PAYEER, mos harroni të marrë parasysh Pikët Cash.

Rendit pagim lojë online Golden Miniera
Rendit pagim lojë online Golden Miniera

11. settings - këtu ju mund të ndryshoni fjalëkalimin tuaj.

Cilësimet në lojë online Golden Minierave
Cilësimet në lojë online Golden Minierave

12. Ndihmë - në këtë seksion, janë Pyetje dhe Përgjigje, ku ju mund të njiheni me projektin.

Ndihmë lojë online Golden Miniera
Ndihmë lojë online Golden Miniera

përfundim

Lojë interesante në internet, në të cilën jo vetëm që të ketë një kohë të mirë, por edhe për të fituar para në të njëjtën kohë, pa bërë përpjekje të rënda, dhe me investime minimale.

projekt Mines Golden Ajo ka qenë duke punuar për rreth 6 vjet, dhe në këtë moment ka më shumë se 1 000 000 milion përdorues, si dhe duke u paguar më shumë se 70 000 000 milion rubla.

Të gjithë fitimi dhe të jenë të lumtur.


Зарегистрироваться в игре Golden Mines: https://airdropics.com/Golden-Mines


Nëse ju ka pëlqyer këtë përmbajtje, atëherë Ju lutemi të ndajnë me miqtë tuaj në rrjetet sociale, ndoshta ata si! falemnderit:-)